НОВИНИ

21.02.2019

20.02.2019

РУБРИКАТОР

Суддя Голяшкін отримав від САП обвинувальний акт

11.07.2018

Співробітники Спеціалізованої антикорупційної прокуратури вручили судді Вищого адміністративного суду України Олегу Голяшкіну обвинувальний акт, – інформує Марина Ансіфорова із «bihus.info».

Правоохоронці завершили досудове розслідування і нині кримінальна справа служителя Феміди передається до суду.

Журналістка проекту «bihus.info» нагадує, що раніше Олегу Голяшкіну повідомили про підозру у скоєнні кримінальних злочинів, передбачених ст. 366-1 Кримінального кодексу, а саме – у декларуванні завідомо недостовірних відомостей у декларації за 2015 та 2016 роки.

Як виявили журналісти проекту “Наші гроші. Досудилися”, суддя судився за службове житло, в той час як у власності його матері Віри Голяшкіної були дві квартири біля Печерської Лаври, де жив сам суддя. При цьому позначав Олег Голяшкін у декларації не фактичне місце проживання, а оренду квартири на лівому березі Дніпра.

Крім того, зазначають у «bihus.info», детективи НАБУ знайшли в квартирі матері судді більше 100 тисяч доларів.

Як раніше повідомляв «Ні корупції!», суддя Голяшкін через суд добивався вилучити із Єдиного реєстру досудових розслідувань кримінальне провадження щодо себе, яке вело НАБУ. За версією Голяшкіна, перевірка електронних декларацій є виключною компетенцією НАЗК. Оскільки розслідування НАБУ розпочато без відповідного висновку НАЗК, то Голяшкін вважав його незаконним. Однак у суді претензія Голяшкіна задоволена не була.

Джерело