НОВИНИ

04.07.2022

01.07.2022

30.06.2022

РУБРИКАТОР

Суддю Старобільського райсуду підозрюють у змові з представниками так званої «ЛНР»

18.05.2022

Суддю Старобільського райсуду Луганської області Ігоря Кудрявцева підозрюють у змові з представниками так званої «ЛНР» — окупаційної адміністрації Російської Федерації. Суддю вже викликали на допит в Офіс генпрокурора — повістка опублікована в «Урядовому кур’єрі».

Як повідомила генпрокурорка Ірина Венедіктова, суддя Кудрявцев разом з керівником апарату суду перейшли на роботу до «районного суду» «ЛНР».

За версією слідства, вони умисно вступили у злочинну змову з представниками так званої «ЛНР» — агітували інших суддів та працівників апарату суду присягнути на вірність РФ, співпрацювати з представниками окупаційної адміністрації та написати заяви про прийняття на роботу.

За державну зраду в умовах воєнного стану їм загрожує 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення.

Що ще відомо про суддю Кудрявцева?

Суддя Кудрявцев уже не вперше опиняється на одній території з окупантами — до лютого 2015-го він керував міським судом в окупованому російськими військами Алчевську Луганської області. Дуже ймовірно, що їхня співпраця почалася ще тоді — говорять наші партнери із Prosud.

Також суддя Кудрявцев входив до колегії суддів, яка розглядала справу про держзраду колишнього лідера парламентської фракції Партії регіонів, так званого «батька ЛНР» Олександра Єфремова.

Єфремов обвинувачується в організації захоплення будівлі Луганської ОДА навесні 2014-го, у пособництві під час захоплення будівлі СБУ в Луганській області, вчиненні умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України. Також йому інкримінують сприяння створенню та діяльності терористичної організації «Луганська народна республіка» і державну зраду.

Станом на початок 2022 року вироку щодо Єфремова так і не було ухвалено — повідомляє Судовий репортер (https://bit.ly/3MlhGSO).

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"