НОВИНИ

23.01.2021

22.01.2021

21.01.2021

20.01.2021

РУБРИКАТОР

Суддя Вовк скаржиться, що замість розгляду справ про перерахунок пенсій, судді змушені їздити до НАБУ

25.08.2020

Обшуки, розшуки, допити, міфічне захоплення влади (захоплення влади у п’ятого Президента) і купа всього іншого намагаються «повісити» на суддів ОАСК, які замість розгляду сотень справ декілька разів на тиждень їздять до НАБУ. Про це написав голова Окружного адмінсуду Києва Павло Вовк у «Фейсбук».

Так, на думку голови ОАСК, НАБУ «фейковими заявами псують імідж всієї судові гілки влади» та оббріхують суд.

«Звісно, краще розповісти небилиці про ОАСК, аби всі швидше забули про держзакупівлі, які робить Бюро, наприклад, про шкарпетки ціною майже півтисячі гривень за 1 пару», — написав Вовк.

Також він підкреслив, що у першому півріччі 2020 року судом розглянуто майже 14 тисяч справ та матеріалів. А наразі у середньому у кожного судді у провадженні близько  600-700 справ.

«Лише я особисто протягом останнього тижня ухвалив 7️ рішень, у яких зазначено – зобов’язати Головне управління пенсійного фонду України у м. Києві здійснити перерахунок пенсій. Однак замість того, аби розглядати справи – деякі судді, і я зокрема, їздять до Бюро декілька разів на тиждень, витрачаючи лише на дорогу понад годину часу. Нещодавно я приїхав до Бюро, аби просто 40 хвилин почекати на допит, який так і не відбувся.

Поки хтось піариться на міфічному захопленні суддями влади, ОАСК ухвалює рішення, наприклад, розглядає позови щодо стягнення податкового боргу. У 87% судом задоволені позовні вимоги, згідно з якими загальна сума стягнення коштів до Держбюджету торік складала майже 59 млн грн, а цьогоріч – понад 20 млн грн…

 А коли тебе ледь не щодня безпідставно смикають до НАБУ, то коли суддям ОАСК розглядати позови? Коли розглядати, наприклад, пенсійні позови, адже кожний 5-й – це позов про перерахунок пенсії. Виникає питання: чи можна розцінювати такі дії НАБУ як тиск на суд», — написав Вовк.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"