НОВИНИ

22.01.2021

21.01.2021

20.01.2021

19.01.2021

РУБРИКАТОР

Суддя поскаржився до ВРП на активістів, які запустили дрона над його будинком

29.12.2020

Одного разу суддя виявив, що над його обійстям щось літає. Придивившись, він зрозумів, що за ним стежать, і навіть виявив молодиків, які керували цією електронною пташкою. Вони виявились активістами.

Суддя Приморського районного суду м.Одеси Сергій Кічмаренко зауважив, що біля його будинку літає дрон, на якому є відеокамера та мікрофон. Він намагався зрозуміти, звідки прилетів пристрій, і побачив, що ним керують двоє чоловіків у автомобілі.

Електронна пташка літала протягом години. За той час законник встиг записати номери авто. Він спробував довідатись, за ким зареєстрований автомобіль, і виявив, що власником його є активіст одного громадського об’єднання, членами правління котрого є особи, щодо яких суддя виніс вироки. На його думку, цей дрон — не що інше, як намір зібрати проти судді компромат.

С.Кічмаренко вирішив поскаржитись до Генерального прокурора та Вищої ради правосуддя (№5786/0/6-20). Він певен, що громадські активісти не мають права стежити за його приватним життям, збирати про нього інформацію. Тому стверджує, що протиправні дії осіб посягнули на незалежність правосуддя, і просить притягнути їх до кримінальної відповідальності.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"