НОВИНИ

22.10.2020

21.10.2020

20.10.2020

19.10.2020

РУБРИКАТОР

Судді вимагають покарати поліцейських за бездіяльність у розслідуванні тиску на них

25.09.2020

Судді Третього апеляційного адміністративного суду звернулися свого часу до Вищої ради правосуддя, а також до поліції зі скаргою на присутніх під час засідання громадян, які самі не хотіли покидати місце слухання справи. А також не випускали звідти присутніх.

На осіб, які заблокували залу судових засідань, служителі Феміди заявили в поліцію. Також ВРП відреагувала на їхню скаргу, зауваживши, що підстави вважати дії осіб втручанням також є, та пообіцяла звернутись до Генерального прокурора, щоб довідатися про перебіг розслідування.

Однак далі справа не пішла. Хоч полісмени й відкрили за заявою провадження, однак не зробили нічого, щоб дізнатись імена осіб, не опитали свідків — працівників апарату. Натомість кілька разів самовільно закривали розслідування, але судді щоразу писали в прокуратуру, і справу знову відкривали.

Заступник голови суду Андрій Суховаров написав до ВРП ще раз (№4401/0/6-20). Він хоче, щоб посадових осіб поліції притягнули до дисциплінарної відповідальності за небажання виконувати свої обов’язки.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"