НОВИНИ

23.01.2021

22.01.2021

21.01.2021

20.01.2021

РУБРИКАТОР

Судді у справі про вбивство журналіста Сергієнка повідомили підозру

17.07.2020

Судді Городищенківського суду Черкаської області Людмилі Синиці повідомили про підозру. Про це  «Судовий репортер» повідомили джерела.

У розпорядженні автора є відео епізоду, як у коридорі суду Синиці намагаються повідомити підозру.

За версією слідства, під час слухання справи про вбивство журналіста Василя Сергієнка суддя розголосила відомості іншого кримінального провадження, що не було предметом її розгляду. Таким чином суддя начебто перешкодила діяльності правоохоронного органу в розкритті злочину.

Із відео вбачається, що прокурор пропонує Синиці отримати підозру і повідомляє, що йдеться про ч.2 ст.343 ККУ – Втручання в діяльність працівника правоохоронного органу і ч. 2 ст. 387 ККУ – розголошення даних досудового розслідування (ст.387 ККУ).

Але суддя мовчки виходить.

«Намагався вручити підозру… Наразі всі бачили, що особа відмовилась. Проте ми оголосили її суть… Таким чином особа набуває статусу підозрюваної», – прокоментував прокурор.

Як пояснив наш співрозмовник, суддя Синиця слухає справу щодо імовірних виконавців вбивства, а ще є окреме провадження, де намагаються встановити замовників. У цьому другому провадженні фігурує нардеп Геннадій Бобов. У червні правоохоронні органи проводили обшуки і вилучили гроші у будинку, що належить Бобову.

Джерело

 

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"