НОВИНИ

21.09.2019

20.09.2019

19.09.2019

18.09.2019

РУБРИКАТОР

Суд зобов’язав ДБР відкрити справу щодо детектива НАБУ

21.02.2019

Суд зобов’язав Державне бюро розслідувань порушити кримінальне провадження за фактом можливого невиконання судового рішення детективом Національного антикорупційного бюро, який розслідує справу Дельта банку.

Таке рішення ухвалив суддя Шевченківського районного суду міста Києва за результатами розгляду скарги адвоката Дениса Бугая, повідомляє «Слово і Діло».

Як вказується в документі, адвокат подав заяву до Держбюро розслідувань про можливе скоєння детективом НАБУ правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 382 Кримінального кодексу України (невиконання судового рішення). Однак ДБР не внесло відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань і в зв’язку з цим Бугай подав скаргу на бездіяльність правоохоронців. Водночас, слідчий Держбюро розслідувань листом поінформував адвоката, що йому було відмовлено у внесенні відомостей до ЄРДР.

Слідчий ДБР також вказував, що їм не встановлено підстав для внесення відомостей до реєстру за заявою Бугая. Так як в тому рішенні, яке нібито не виконав детектив, не встановлено строків для здійснення відповідної слідчої дії, а тому відсутні підстави вважати, що було скоєно кримінальний злочин. За даними журналіста «Слово і Діло», йдеться про рішення суду, яким зобов’язали детектива допитати колишнього голови ради директорів Дельта Банку Олену Попову.

Однак, вивчивши скаргу, суддя її задовольнив і зобов’язав ДБР внести відомості до ЄРДР.

Нагадаємо, Спеціалізована антикорупційна прокуратура намагалася оскаржити рішення суду, яким зобов’язали детектива допитати Попову. Раніше НАБУ встановило схему виведення коштів з Дельта Банку.

Джерело