НОВИНИ

17.08.2019

16.08.2019

15.08.2019

РУБРИКАТОР

Суд зняв зобов’язання з головного підозрюваного у стрілянині в Княжичах

08.02.2019

Екс-очільник карного розшуку Нацполіції з серпня 2017 року перебував під домашнім арештом.

Строк дії зобов’язань щодо носіння електронного браслета закінчився в січні© Ivan Stupak / Facebook

Печерський районний суд столиці відмовився продовжувати зобов’язання, покладені на підозрюваного в причетності до перестрілки в Княжичах екс-очільника карного розшуку ГУ Національної поліції в Києві Леоніда Куряту. Строк останнього зобов’язання, а саме ставити суд до відома про своє місцезнаходження, закінчився 29 січня 2018 року.

Згідно з повідомленням, суд наприкінці січня розглянув клопотання прокурора про продовження строку дії зобов’язань. Суддя не побачив ризиків для втечі підсудного, знищення ним доказів або тиску на свідків у справі про стрілянину в Княжичах.

Курята з серпня 2017 року перебував під домашнім арештом і був зобов’язаний носити електронний браслет.

Раніше повідомлялося, що Курята був звільнений із займаної посади, але пізніше був відновлений за рішенням суду. Також суд зобов’язав виплатити йому більше 100 тисяч гривень за час відсторонення від служби. ГПУ завершила розслідування справи в травні 2018 року. Звинувачення були пред’явлені п’ятьом особам.

Нагадаємо, що в ніч на 4 грудня 2016 року під час спецоперації по затриманню грабіжників в селі Княжичі Броварського району Київської області через неузгодження дій загинули два співробітники поліції охорони, двоє поліцейських і боєць спецпідрозділу КОРД. Після цього в Києві затримали вісьмох підозрюваних в організації ОЗГ, під час стеження за якими сталася перестрілка між співробітниками поліції.

Джерело