НОВИНИ

20.01.2021

19.01.2021

18.01.2021

РУБРИКАТОР

Суд закрив справу про наркотики, бо прокурор спізнився підписати обвинувальний акт

06.08.2020

Святошинський суд Києва закрив кримінальне провадження щодо незаконного придбання та зберігання наркотичного засобу з метою збуту. Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу від 6 липня.

У підготовчому засіданні адвокат обвинуваченого заявила клопотання про закриття справи у зв’язку із закінченням строку досудового розслідування. Такий строк закінчився 8 березня 2020 року і всі подальші процесуальні дії проводились за межами цього строку. А саме, обвинувальний складено і підписано прокурором 11 березня.

Суд погодився із доводами захисту і закрив справу.

Прокурор оскаржив ухвалу і апеляційний суд ще не прийняв рішення.

За матеріалами справи, чоловіка затримали 7 грудня 2019 у приміщенні «Нової Пошти» в селі Софіївська Борщагівка. Вдома у підозрюваного вилучили пакети із канабісом. Чоловік зізнався слідчому, що робить закладки наркотиків по Святошинському району Києва, щиро каявся і обіцяв співпрацювати зі слідством.

Раніше суд аналогічно закрив провадження проти ексголови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО, звинуваченого у службовій недбалості. Апеляційний суд підтвердив цю ухвалу.

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"