НОВИНИ

25.09.2020

24.09.2020

23.09.2020

22.09.2020

РУБРИКАТОР

Суд закрив справу про наркотики, бо прокурор спізнився підписати обвинувальний акт

06.08.2020

Святошинський суд Києва закрив кримінальне провадження щодо незаконного придбання та зберігання наркотичного засобу з метою збуту. Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу від 6 липня.

У підготовчому засіданні адвокат обвинуваченого заявила клопотання про закриття справи у зв’язку із закінченням строку досудового розслідування. Такий строк закінчився 8 березня 2020 року і всі подальші процесуальні дії проводились за межами цього строку. А саме, обвинувальний складено і підписано прокурором 11 березня.

Суд погодився із доводами захисту і закрив справу.

Прокурор оскаржив ухвалу і апеляційний суд ще не прийняв рішення.

За матеріалами справи, чоловіка затримали 7 грудня 2019 у приміщенні «Нової Пошти» в селі Софіївська Борщагівка. Вдома у підозрюваного вилучили пакети із канабісом. Чоловік зізнався слідчому, що робить закладки наркотиків по Святошинському району Києва, щиро каявся і обіцяв співпрацювати зі слідством.

Раніше суд аналогічно закрив провадження проти ексголови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО, звинуваченого у службовій недбалості. Апеляційний суд підтвердив цю ухвалу.

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"