НОВИНИ

24.09.2021

23.09.2021

22.09.2021

РУБРИКАТОР

Суд виніс вирок чоловіку, який ударив поліцейського в голову у новорічну ніч

07.05.2021

Надвірнянський районний суд Івано-Франківської області покарав чоловіка, який ударив в новорічну ніч працівника поліції (вирок від 29 квітня).

Інцидент стався 1 січня 2020-го о 1.20 ночі в центрі міста Надвірна на майдані Шевченка неподалік центральної новорічної ялинки. Поліцейський був задіяний до охорони громадського порядку під час фестивалю «Файне Різдво у Надвірній». Проходячи повз ялинку, він зробив зауваження одному відпочивальнику за його матюки в бік поліції. У відповідь чоловік вдарив поліцейського в голову, заподіявши легкі тілесні ушкодження –  закриту черепну-мозкову травму зі струсом головного мозку, синець і набряк.

Громадянин вину не заперечував. Розповів, що святкував Новий рік та вживав спиртне. У цей момент біля ялинки відбувся конфлікт і незнайомці почали бити його товариша. Він побачив працівника поліції та почав бігти до нього і кричати, щоб той втрутився. Однак поліцейський на його прохання не зреагував та почав робити йому зауваження з приводу неправомірної поведінки. Він рознервувався і вдарив поліцейського в обличчя, після чого був затриманий.

Чоловіку призначили 1 рік обмеження волі, звільнивши від відбуття покарання з випробувальним строком на 1 рік.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"