НОВИНИ

05.06.2020

04.06.2020

03.06.2020

РУБРИКАТОР

Суд оштрафував посадовця НАЗК за ненадання інформації НАБУ

18.04.2019

Суд оштрафував на 4250 гривень керівника Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Ігоря Степанова за відмову надати Національному антикорупційному бюро запитувану інформацію.

Таке рішення ухвалила суддя Печерського районного суду міста Києва Віта Бортницька, повідомляє «Слово і Діло».

Як вказується ухвалі, детективи склали адміністративний протокол щодо вчинення Степановим правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 185-13 КУпАП (невиконання законних вимог НАБУ). За версією НАБУ, посадовець НАЗК надав інформацію НАБУ не в повному обсязі та порушив встановлені законом строки її надання на запити. Зокрема, детективи просили Степанова надати інформацію щодо результатів перевірки щорічних декларацій виконувача обов’язків голови Фонду державного майна України Віталія Трубарова за 2016-2017 років. У своєї відповіді посадовець НАЗК відмовив у наданні інформації, а саме: копій матеріалів, що вивчались під час перевірок щорічних декларацій Трубарова. Він також підкреслив у відповіді, що ці відомості та документи можуть бути надані працівникам НАБУ в порядку тимчасового доступу до речей і документів, передбаченому статтею 159 Кримінального процесуального кодексу України.

Сам Степанов під час засідання зазначив, що правопорушення не вчиняв. Він вказав, що листи, які надходили до НАЗК з НАБУ нібито не відповідали встановленим Законом України «Про НАБУ» вимогам до запитів, у зв’язку із чим розглядались в загальному порядку, відповідь на них була дана виходячи із їх змісту.

Вивчивши матеріали, суддя Бортницька визнала Степанова винним і оштрафувала на 4250 грн.

Нагадаємо, НАБУ хотіло оштрафувати народного депутата Сергія Скуратовського за неявку на допит. Раніше суд оштрафував заступника директора Інституту Амосова за ініціативою НАБУ.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"