НОВИНИ

21.01.2021

20.01.2021

19.01.2021

РУБРИКАТОР

Справи Майдану: суд дозволив проводити заочне розслідування стосовно ексглави МВС Захарченка

15.12.2020

Суд надав дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування стосовно колишнього Міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченко, який наразі переховується від органів слідства та суду. Про це інформує Офіс Генпрокурора.

«За участі прокурорів Офісу Генерального прокурора Печерським районним судом міста Києва задоволено клопотання слідчого Державного бюро розслідувань  про надання дозволу на здійснення спеціального досудового розслідування стосовно колишнього Міністра внутрішніх справ України, який переховується від органів слідства та суду. Таке рішення суду надає право стороні обвинувачення на проведення досудового розслідування стосовно підозрюваного за його відсутності (in absentia)», – сказано у повідомленні.

Дозвіл надано у кримінальному провадженні за підозрою колишніх Президента України, Міністра внутрішніх справ України та його заступника, Голови Служби безпеки України та його першого заступника, командувача внутрішніх військ МВС України та інших високопосадовців в організації у складі злочинного угруповання з 18 до 20 лютого 2014 року незаконного перешкоджання проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій,  перевищення влади та службових повноважень, що призвело до настання тяжких наслідків, умисних вбивств та замахів на умисні вбивства, умисного завдання тяжких тілесних ушкоджень, а також терористичного акту.

Нагадаємо, «Судово-юридична газета» повідомляла, що судитимуть ексголову райсуду Києва. Йому інкриміновано незаконне перешкоджання проведенню зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій у 2014 році.

Додамо, Генпрокурор заявила про розслідування 60 проваджень по справах Майдану.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"