НОВИНИ

24.09.2021

23.09.2021

22.09.2021

РУБРИКАТОР

Справи Майдану: до суду скеровано обвинувальний акт відносно колишньої судді

30.03.2021

Слідчим ДБР за погодженням із прокурором Офісу Генерального прокурора завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт відносно колишньої судді Дніпровського районного суду м. Києва. Про це інформує пресслужба ДБР.

Зазначена суддя обвинувачується в незаконному перешкоджанні проведенню мітингів та зборів громадян шляхом незаконного притягнення їх учасників до адміністративної відповідальності.

Так, обвинувачена 23 січня 2014 року незаконно притягнула до адміністративної відповідальності трьох громадян за нібито порушення Правил дорожнього руху під час участі у грудні 2013 року в автопробізі до резиденції «Межигір’я» в складі колони автомобілів «Автомайдану».

При цьому єдиним доказом провини вказаних осіб були сфальсифіковані рапорти інспекторів ДАІ, окремі з яких навіть не перебували на місці нібито вчинення адміністративного правопорушення, яке описали в рапортах.

Доводи водіїв щодо непричетності до будь-яких адміністративних правопорушень суддею були відхилені, натомість на підставі цих рапортів відносно них застосовано адміністративне стягнення у вигляді позбавлення права керувати транспортними засобами на різний строк.

Такі дії, на думку судді, мали зупинити інших активістів від участі у цьому русі.

Підозрюваний у вчиненні аналогічного кримінального правопорушення інший суддя цього ж суду на даний час знайомиться з матеріалами досудового розслідування.

Раніше «Судовою-юридична газета» повідомляла, що ЄСПЛ встановив порушення прав 38 заявників під час їхньої участі у подіях Євромайдану та призначив їм компенсації.

Також ми писали, що черговому правоохоронцю повідомлено про підозру за перешкоджання акціям протесту

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"