НОВИНИ

19.08.2019

17.08.2019

16.08.2019

РУБРИКАТОР

Справа прокурора-шахрая: стали відомі нові подробиці

08.02.2019

У четвер, 7 лютого, за участі прокурорів САП Києво-Святошинський районний суд Київської області продовжив судовий розгляд кримінального провадження про обвинувачення колишнього начальника відділу прокуратури Київської області. Про це передає прес-служба САП.

У судовому засіданні колегія суддів досліджує докази сторони обвинувачення, а саме: протоколи та матеріальні носії інформації щодо проведення НСРД.

Наступне засідання у цьому судовому провадженні призначено на 14:00 год. 14 лютого 2019 року.

Нагадаємо, у вересні 2017 року САП скеровано до Києво-Святошинського районного суду Київської області обвинувальний акт про обвинувачення начальника відділу прокуратури Київської області у підбурюванні до надання неправомірної вигоди службовій особі, що займає відповідальне становище, та шахрайстві.

Встановлено, що вказаний службовець підбурив фізичну особу до надання 130 тис. гривень неправомірної вигоди прокурорам органів прокуратури Рівненської області. При цьому прокурор не мав наміру передавати їм гроші, а переслідуючи власну корисливу мету, заволодів частиною цих коштів у сумі 50 тис. гривень, які були отримані ним у квітні та вересні 2016 року.

Під час досудового розслідування за клопотанням прокурора начальника відділу прокуратури Київської області відсторонено від займаної посади, а також остаточно обрано запобіжний захід у вигляді застави в сумі понад 134 тис. гривень. За дисциплінарною скаргою заступника генерального прокурора — керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара ХолодницькогоКваліфікаційно-дисциплінарною комісією прокурорів у березні 2018 року обвинуваченого звільнено з посади в органах прокуратури.

Джерело