НОВИНИ

05.06.2020

04.06.2020

03.06.2020

РУБРИКАТОР

Справа екс-беркутівців: суд відмовився допитувати чотирьох свідків захисту

19.04.2019

Сьогодні Святошинський райсуд Києва відмовив у допиті чотирьох свідків захисту – грузинських громадян у справі екс-бійців спецпідрозділу “Беркут”, яких підозрюють у масовому вбивстві активістів Майдану 20 лютого 2014 року. Про це повідомив адвокат екс-беркутівців Олександр Горошинський у коментарі кореспонденту УНН.

“Сьогодні (Святошинський райсуд Києва — ред.) відмовив у допиті чотирьох свідків захисту — грузинських громадян (у справі екс-бійців спецпідрозділу „Беркут“ — ред.). Суд спочатку задовольнив клопотання про допит цих осіб, а сьогодні не мотивувавши рішення, не підготувавши рішення, у протокольній формі відмовив у його задоволенні”, — сказав Горошинський.

Також, за його словами, сьогодні допитали одного свідка обвинувачення. Наступне засідання призначили на 23 квітня.

Нагадаємо, у межах кримінальних проваджень щодо вбивств 48 активістів, замахів на вбивства 80 активістів повідомлено 25 підозр екс-беркутівцям.

Раніше повідомлялося, що з 22 екс-бійців “Беркуту” у розшуку перебуває 18 осіб, адже інші — під вартою. Начальник департаменту захисту національної діяльності СБУ А.Дублік доповів, що деякі з колишніх бійців “Беркуту” перебувають на території Білорусі та Польщі. Інтерпол відмовив Україні у оголошенні бійців “Беркуту” у міжнародний розшук.
Також за даними ГПУ, сім “беркутівців” переховуються на території “ДНР” і “ЛНР”.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"