НОВИНИ

24.09.2021

23.09.2021

22.09.2021

РУБРИКАТОР

Співробітники поліції охорони відібрали сумку у мешканця Києва. Їх затримали

08.05.2021

У столиці серед ночі наряд поліції охорони побачив чоловіка, який не впорався з керуванням самоката та впав. Поліцейські підійшли до чоловіка, а потім один із них забрав його сумку. Внутрішня безпека НПУ затримала усіх співробітників патруля. Готується звільнення поліцейських зі служби.

Оперативники Київського міського управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ одержали інформацію про пограбування киянина, до якого, ймовірно, причетні співробітники поліції.

36-річний мешканець столиці пояснив, що він повертався вночі додому на самокаті, не втримав рівновагу і впав. Поліцейські, які були поруч, зупинилися і підійшли до нього. 

ТУ ДБР у Києві встановило, що у той момент, коли колеги підозрюваного надавали потерпілому першу медичну допомогу через падіння з електросамоката, один правоохоронець на очах у власника забрав його сумку, в якій знаходилося:

-130 тис. грн;

-2600 доларів США;

-1135 євро;

-золоті вироби;

-банківські карти;

-документи.

Згідно з курсом НБУ на момент затримання сума паперових грошей сягала 239 тис. 958 грн.

Після того, як потерпілий відмовився від допомоги лікарів, а екіпаж поліцейських залишив місце злочину на службовому автомобілі, поліцейський намагався позбутися доказів. Він викинув чорну сумку, але оперативні співробітники ДВБ Нацполіції знайшли всю необхідну доказову базу, встановили поліцейських, які перебували у складі наряду, та затримали їх. Ними виявилися співробітники Управління поліції охорони у місті Києві.

Старший наряду зізнався, що забрав сумку заявника, а потім поділився частиною викрадених грошей із колегами. За матеріалами внутрішньої безпеки НПУ слідчі ДБР, під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури, розпочато кримінальне провадження.

Під час невідкладних обшуків виявлено і вилучено сумку потерпілого, гроші та інші особисті речі.

Наразі готується вручення підозри 33-річному поліцейському за ч. 3 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від 4 до 8 років.

Також буде надано остаточну правову кваліфікацію діям інших співробітників. Одночасно готуються документи на звільнення поліцейських наряду у повному складі зі служби в поліції та будуть вжиті заходи дисциплінарного впливу до їхнього керівництва.

Джерело

Джерело 2

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"