НОВИНИ

17.08.2019

16.08.2019

15.08.2019

РУБРИКАТОР

Спецоперація в міграційній службі: справу «агентів» передали до НАБУ

11.02.2019

Кримінальне провадження за підозрою «агентів» Катерини Сікорської, Сергія Боярського і керівника підрозділу Національного антикорупційного бюро Бориса Індиченка в провокації і наданні хабара колишньому першому заступнику голови Державної фіскальної служби Діні Пімаховій передали до НАБУ.

Про це журналісту «Слово і Діло» повідомила адвокат Олена Сторожук.

За її словами, справу передали до НАБУ приблизно перед Новим роком. Адвокат зазначила, що постановою Генеральної прокуратури слідство у справі було призупинене, але ухвалою суду вказана постанова була скасована за її скаргою. Сторожук додала, що після скасування постанови строк досудового розслідування закінчився, втім Генпрокуратура все одно подовжила слідство і змінила підслідність у справі за НАБУ.

Також, як вказує адвокат, постановою керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького слідство у справі знову зупинене. Проте вона подала скаргу й на цю постанову. Поки що суд її не розглянув.

Нагадаємо, 29 листопада 2017 року «агента» НАБУ Боярського затримали за підозрою в провокації хабара. Нещодавно директор НАБУ Артем Ситник розповів про долю «агента» НАБУ Катерини.

Джерело