НОВИНИ

24.09.2021

23.09.2021

22.09.2021

РУБРИКАТОР

Службова недбалість зі збитками 746 тис грн – на Кіровоградщині судитимуть працівника поліції

20.05.2021

Кіровоградською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно завідувача одного із секторів Управління логістики та матеріально-технічного забезпечення ГУ Нацполіції в Кіровоградській області за фактом службової недбалості ( ч.2 ст.367 КК України).

Розслідуванням встановлено, що працівник поліції, будучи матеріально відповідальною особою, не вжив заходів щодо збереження ввіреного йому майна – недобудованого багатоквартирного будинку в Кропивницькому, у результаті чого допущено втрату будівельних матеріалів. Державі завдано збитків у сумі 746 тис грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими територіального управління ДБР, розташованого у м. Миколаєві, за оперативного супроводу Кіровоградського управління ДВБ Нацполіції України.

Примітка: відповідно до ч.1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"