НОВИНИ

16.01.2021

15.01.2021

14.01.2021

13.01.2021

РУБРИКАТОР

Слідчого поліції підозрюють у проникненні до приміщення підприємця та фальшуванні документів

29.09.2020

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську, повідомили про підозру колишньому слідчому СВ Покровського відділу поліції ГУ НП в Донецькій області.

Слідством встановлено, що у серпні 2019 року правоохоронець здійснював розслідування кримінального провадження за фактом хуліганства. Слідчий самостійно від імені підприємця написав заяву про дозвіл на проведення огляду приміщення, умисно підробивши при цьому підписи власника, який навіть не знав про проведення огляду та склав відповідний протокол.

Крім цього, підозрюваний, без отримання згоди власника та не маючи ухвали слідчого судді про дозвіл на проведення обшуку або огляду зазначеного приміщення, незаконно проникнув до службового приміщення з обмеженим доступом. Крім цього правоохоронець незаконно вилучив низку відеофайлів з камери відеоспостереження.

Таким чином експравоохоронець підозрюється у складанні службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесенні до вказаних офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також у незаконному проникненні до іншого володіння особи та незаконному проведенні в ньому огляду (ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 162 КК України).

У разі доведення вини підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"