НОВИНИ

30.09.2023

29.09.2023

28.09.2023

27.09.2023

26.09.2023

РУБРИКАТОР

Ще одна суддя поскаржилась на підроблені рішення — ВРП

23.02.2023

Підроблення судових рішень Вища рада правосуддя розцінює як загрозу авторитету правосуддя. Також це може підриває довіру як до судді, так і до суду.Чергове повідомлення про такий випадок надійшло до ВРП від судді Новозаводського районного суду м.Чернігова Олени Карапути.

Вона поінформувала Раду про обставини, що свідчать про підробку вироку, ухвали та розпорядження про виконання вироку Новозаводського районного суду м.Чернігова невідомою особою.

За інформацією в.о. керівника Чернігівської обласної прокуратури, до ЄРДР уже внесено відомості за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.376 Кримінального кодексу (втручання в діяльність судді з метою перешкодити виконанню ним службових обов’язків або добитися винесення неправосудного рішення).

Своєю чергою, ВРП дійшла до висновку, що обставини виявлення підробки вироку, ухвали та розпорядження про виконання вироку можуть мати наслідком порушення основних засад судочинства та завдань суду, встановлених Конституцією та законом «Про судоустрій і статус суддів», а також нести загрозу авторитету правосуддя.

Тож Рада звернулася до Офісу Генерального прокурора щодо надання інформації про розкриття та розслідування цього злочину.

Як повідомляв «ЗіБ», два тижні тому ВРП так само відреагувала на повідомлення від слідчого судді Приморського районного суду м.Одеси Лариси Єршової про виявлені підроблені рішення за її підписом.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"