НОВИНИ

25.01.2021

23.01.2021

22.01.2021

21.01.2021

РУБРИКАТОР

Секс-робітницю, яка заявила про побори працівника СБУ, звільнили від відповідальності

15.09.2020

Секс-робітницю звільнили від відповідальності за передачу неправомірної вигоди співробітнику СБУ, тому що жінка сама зізналась у злочині.

Про це повідомляє  «Судовий репортер»  з посиланням на ухвалу Дніпровського суду Києва від 3 вересня.

У березні 2020 року жінка у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем і складними життєвими обставинами вирішила зайнятися проституцією, тобто наданням інтимних послуг чоловікам за грошову винагороду. З метою підшукування клієнтів вона розмістила оголошення в мережі Інтернет на сайті «naberu.com».

16 березня 2020 року співробітник Служби безпеки України зв’язався із громадянкою, висловивши бажання скористатися такими послугами та домовився про зустріч поблизу будинку № 10 по вулиці Петра Запорожця в Києві.

Близько 20 години вечора працівник СБУ приїхав за вказаною адресою. Коли жінка сіла в автомобіль, то співрозмовник показав їй своє службове посвідчення, пригрозив, що за заняття проституцією її притягнуть до відповідальності, а він, як працівник правоохоронного органу, зобов’язаний повідомити про це органи Національної поліції та, окрім того, проінформувати її родичів.

Водночас сбушник запропонував жінці передавати йому щомісяця по 1500 гривень за те, що він впливатиме на поліцію щодо непритягнення її до відповідальності. Жінка погодилась, вийшла з машини і в найближчому банкоматі поповнила картку сбушника на 1500 гривень.

Протягом квітня-червня 2020 жінка неодноразово через месенджер «Вайбер» погоджувала зі співробітником СБУ розмір неправомірної вигоди і перераховувала кошти.

З 16 березня по 26 липня жінка передала працівнику СБУ близько 2 933,72 грн..

7 серпня 2020 секс-робітниця звернулася до військової прокуратури Центрального регіону України з повідомленням про скоєння злочину – передачу хабарів працівнику СБУ. Вона передала слідчим скрін-шоти листування. Сплата коштів підтверджується виписками по банківських рахунках. Також у матеріалах справи є протокол допиту підозрюваного – того самого працівника СБУ,  який підтвердив обставини зустрічі з жінкою і одержання ним неправомірної вигоди.

Особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо добровільно заявила про злочин у правоохоронні органи до того, як це стало відомо їм з інших джерел.

Матеріали щодо співробітника СБУ виділено в окреме провадження.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"