НОВИНИ

02.06.2020

01.06.2020

30.05.2020

РУБРИКАТОР

СБУ викрила посадовців МВС на оборудках із заставною нерухомістю відомства

20.09.2019

Служба безпеки України спільно з ДБР викрила посадовців Міністерства внутрішніх справ на оборудках із заставною нерухомістю відомства.

У межах розпочатого кримінального провадження правоохоронці встановили, що у 2017 році Державна фіскальна служба застосувала податкову заставу на майно підприємства, яке належить до сфери управління МВС України, через несплату податків на суму 1,2 мільйони гривень.

Натомість, у 2018 році посадовці  підприємства достовірно знаючи про процесуальні дії, використали підробне рішення одного з судів м. Дніпро для зняття податкової застави і подальшої реалізації майна, арештованого податковим органом.  У результаті київська нерухомість загальною площею понад  3,7 тисяч квадратних метрів «відійшла» третім особам чим була завдана шкода  державним інтересам в особливо великих розмірах.

Слідчі Центрального апарату ДБР під процесуальним керівництвом Генпрокуратури України та оперативним супроводженням СБУ провели санкціоновані обшуки у фігурантів справи, які здійснювали реалізацію майна, нотаріуса, державного реєстратора. За результатами санкціонованих слідчих дій  правоохоронці вилучили документацію із доказами незаконного відчуження арештованої нерухомості та заподіяння державі матеріальних збитків.

У разі доведення вини, організаторам оборудки загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до трьох років.

 Триває досудове розслідування, розпочате  за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 365, ч. 3 ст. 365-2 та ч. 1 ст. 388 Кримінального кодексу України.

Пресцентр СБ України

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"