НОВИНИ

10.04.2020

09.04.2020

08.04.2020

РУБРИКАТОР

СБУ самовільно добудувала поверх на службовій будівлі посеред території університету

15.01.2020

Служба безпеки України без жодних дозвільних документів побудувала другий поверх над одним зі своїх приміщень, яке розташоване на території Київського політехнічного інституту, а також звела ще одну невелику споруду поблизу. Столичні чиновники обіцяють провести перевірку та, за необхідності, вжити заходів щодо порушників.  

Про це повідомив громадський активіст Ігор Іванов у соцмережі Facebook і надав у розпорядження “Слідства.Інфо” документи від Київської міської державної адміністрації.

Надбудову звели над приміщенням департаменту кібербезпеки Служби безпеки України. За останній рік спецслужбовці прибудували до частини фасада другий поверх. Але, як виявилось, дозволу від міста на це в СБУ не було. Про це стало відомо з відповіді на запит від департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста.

За їхньою інформацією, жодних документів на проведення будівельних чи підготовчих робіт за цією адресою не видавалося. Відтак посадовці мають намір провести позапланову перевірку будівлі.

Раніше “Слідство.Інфо” повідомляло про те, що генерал міліції першого рангу у відставці та екснардеп від партії “Блок Петра Порошенка” незаконно побудував багатоповерховий будинок на Батиєвій горі у Києві.

Олексій Ярильченко

Джерело