НОВИНИ

29.05.2020

28.05.2020

27.05.2020

РУБРИКАТОР

Російські ЗМІ повідомили про колосальні прибутки Гелетея та інших генералів в окупованому Крим

02.12.2016

Російські ЗМІ повідомили про колосальні прибутки Гелетея та інших генералів в окупованому Криму

Екс-міністр оборони України, а нині — начальник Управління державної охорони України Валерій Гелетей володіє в окупованому Криму будинками відпочинку вартістю майже мільйон доларів, з оренди яких платить податки в казну Росії.

Співробітник Національної академії СБУ в Україні Микола Погребицький також має житлові приміщення в Криму. «Комсомольская правда» називає й інші імена діючих співробітників СБУ, які не тільки мають нерухомість на окупованих територіях, але навіть — російське громадянство.

«КП» розкопала компромат на українських чиновників і співробітників спецслужб, які співпрацюють з кримчанами і російською владою в окупованому Криму. Наприклад, Гелетей володіє двома елінгами в Алупці, вартість яких ріелтори оцінюють у 800 мільйонів американських доларів. Будинки записані на тестя чиновника — Олександра Поповича. Щорічно він за допомогою родичів здає їх в оренду туристам.

«У нас до власника цього комплексу немає питань. Податки вони платять вчасно і в повному обсязі», — повідомили в місцевій адміністрації.

Викладач Національної академії СБУ в Україні Погребицький, діти якого є чинними співробітниками спецслужб, володіє будинком 250 метрів квадратних і респектабельної квартирою в Ялті.

Квартиру на ПБК не продав і колишній співробітник СБУ в українському Криму, який переїхав згодом до Києва і зайняв там ту ж посаду, Ігор Квітко. Там живе його теща, а влітку відпочиває дружина.

Квартирою в Ялті в своїй час обзавівся і перший секретар з культурно-гуманітарних питань посольства України в Азербайджані Євген Янковський. Він є чинним співробітником Служби зовнішньої розвідки України, пише видання. У квартирі зараз проживає його мама, а своїм співробітникам він неодноразово заявляв, що хоче повернутися в Крим до сім’ї.

Нерухомістю на окупованому півострові також володіють діючі співробітники СБУ Ілля Наумов, Роман Красько, Юрій Коротич, Олександр Музиченко, а також працівник правоохоронного органів Олександр Радченко. Багато записали свої квартири на близьких родичів — дружин і батьків, там прописані їхні діти. Деякі здають житло в оренду, інші ж цим не промишляють, так як планують звільнитися з органів в Україні і переїхати до Криму на постійне місце проживання. Приміром, у підполковника СБУ Музиченко вже і паспорт громадянина Росії є. Фото надає «КП».

Нагадаємо, колишній міністр оборони України і нинішній начальник Управління державної охорони України Валерій Гелетей на минулих вихідних влаштував гучне святкування на честь весілля свого старшого сина Олександра.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"