НОВИНИ

05.06.2020

04.06.2020

03.06.2020

РУБРИКАТОР

Рівненський облавтодор погрожує рокитнівським поліцейським перевірками

29.07.2019

26 липня на трасі Рокитне – Борове трапилось ДТП за участі місцевих поліцейських. Авто вилетіло у кювет й перевернулось.

Як повідомили у поліції виданню Рівне Вечірнє, причиною аварії стала вибоїна на дорозі. Через сильну зливу поліцейський, що поспішав на виклик начебто її не помітив.

Утім, на такий закид відреагували в Рівненському облавтодорі погрозами перевірки поліцейських, адже стверджують, що вибоїни на дорозі не могли стати причиною ДТП. Саме це опубліковано на сторінці облавтодору у ФБ:

«Працівники поліції рокитнівського району в присутності керівництва філії «Рокитнівський райавтодор» провели обстеження вулично-шляхової мережі на ділянці, де в наслідок ДТП механічних ушкоджень зазнало службове авто поліції.

До найближчих вибоїн, у які ще треба примудритися заїхати, від місця, де сталась пригода, – 60 і більше метрів. Попри вищевказане працівник поліції повідомив про намір притягнути до адміністративної відповідальності керівництво філії «Рокитнівський райавтодор» за неналежне утримання дороги.
Слід зазначити, що експлуатаційне утримання доріг державного значення в межах Рівненської області здійснюється в межах встановлених лімітів та доведених Службою автодоріг завдань, та розподіляється згідно з встановленими пріоритетами. І відповідно до виділених коштів та доведених завдань визначається відповідальність підрядника згідно з договором.

ДП «Рівненський облавтодор» розцінює такі дії працівників Рокитнівського відділення поліції як упереджене ставлення, спробоу знайти «крайнього» та формування правового підгрунтя для непритягнення свого колеги до відповідальності за скоєну ДТП.

У разі, якщо працівниками Рокитнівського ВП ГУНП все ж буде прийняте рішення іти і далі обраним сьогодні шляхом перекладання відповідальності на дорожників, ДП «Рівненський облавтодор» залишає за собою право не лише оскаржити складені документи, а й ініціювати відповідні перевірки законності дій окремих працівників Рокитнівського ВП, їх професійної компетентності та відповідності займаним посадам.»

Чи підуть поліцейські «обраним сьогодні шляхом» стане відомо вже зовсім незабаром. Однак, дана історія набирає цікавого продовження. Враховуючи жахливий стан наших доріг і частих можливостей уникати відповідальності поліцейськими.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"