НОВИНИ

08.08.2022

07.08.2022

06.08.2022

05.08.2022

04.08.2022

РУБРИКАТОР

Результати перевірки Дніпровського районного відділу у місті Херсоні Управління ДМС в Херсонській області

07.03.2019

Представник Уповноваженого Ісмаїл Халіков та співробітники сектору регіонального представництва в АР Крим та м. Севастополі Февзі Каракаш та Геннадій Грозовий здійснили позаплановий візит до Дніпровського районного відділу у місті Херсоні Управління Державної міграційної служби в Херсонській області.

Метою візиту був моніторинг доступності отримання адміністративних послуг жителями тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також внутрішньо переміщеними особами з їх числа.

Під час візиту було встановлено, що число звернень від жителів тимчасово окупованого Криму становить у різні періоди від 20 до 30 відсотків від загальної кількості. Тому штат Відділу було збільшено з 8 до 12 осіб.

Також були виявлені недоліки. На стендах розміщена не актуальна інформація, яка стосується кримчан. В коридорах знаходились меблі, які загороджують прохід. Начальник відділу пояснив це проведенням тимчасових ремонтних робіт та пообіцяв усунути проблему в найкоротші терміни.

Докладний звіт за результатами перевірки та рекомендації будуть направлені на адресу Дніпровського районного відділу УДМС у Херсонській області.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"