НОВИНИ

17.08.2019

16.08.2019

15.08.2019

РУБРИКАТОР

Результати моніторингового візиту до Херсонського відділу поліції

11.02.2019

У суботу, 9 лютого, моніторингова група у складі регіонального представника Уповноваженого в Херсонській області Лідія Афанасіаді та громадських моніторів здійснили візит до Херсонського відділу поліції ГУНП в Херсонській області.

Монітори зазначили, що під час візиту затриманих осіб у відділі не було. Відповідно до записів у книзі обліку осіб, яких поміщено до кімнати для затриманих, встановлено, що жодної людини з 2012 року не поміщали до зазначеної кімнати. Разом з тим, у відділі є наказ про призначення працівників, відповідальних за перебування затриманих у Херсонському ВП ГУНП. Документацію, яку повинні вести призначені працівники, для огляду не надано.

В ході вивчення документації, яка присутня у відділі поліції, були встановлені недоліки у веденні журналів. Наприклад, у Журналі обліку доставлених, відвідувачів та запрошених не в повному обсязі заповнюються графи: посада працівника, яким доставлено особу, мета доставлення або запрошення.

У Журналі інформування Центрів надання БВПД відсутні записи відносно прибуття адвоката Центру або відмови особи від його послуг.

Жодних перепон з боку працівників відділу поліції під час здійснення моніторингового візиту не було.

За результатами опрацювання отриманої інформації  буде направлений акт реагування до Головного управління Національної поліції в Херсонській області.

Джерело