НОВИНИ

20.09.2021

18.09.2021

17.09.2021

16.09.2021

РУБРИКАТОР

Рецидивіст, який у суді дав кулаком прокурору в обличчя, сидітиме 6 років

17.02.2021

Рожнятівський районний суд Івано-Франківської області призначив покарання чоловіку, який завдав тілесне ушкодження працівнику правоохоронного органу.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 12 лютого.

10 грудня 2020 року о 13 год. 10 хв., до зали судових засідань Рожнятівського суду доставили арештанта для слухання справи про незаконний обіг наркотиків (ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 15, ч. 2 ст. 307 КК України).

Публічне обвинувачення у справі підтримував прокурор Рожнятівського відділу Калуської місцевої прокуратури Бованко Р.В.

Засідання суду відклали через неявку учасників. Крім арештанта у справі була ще одна обвинувачена – жінка.

Чоловік, маючи в кайданки на правій руці у супроводі поліцейського конвойної служби та дільничного офіцера рухався до виходу з зали судових засідань. Зрівнявшись зі столом, за яким сидів прокурор, обвинувачений, маючи вільну ліву руку, вдарив прокурора кулаком в обличчя. Причиною вважається особиста неприязнь за виконання прокурором своїх обов’язків.

Прокурор отримав закриту черепно-мозкову травму із забоєм головного мозку легкого ступеня, які викликали короткочасний розлад здоров’я та синці й садна на голові, та відносяться до легких тілесних ушкоджень.

Обвинувачений в суді підтвердив, що вдарив прокурора умисно. У вчиненому не розкаюється.

Потерпілий прокурор попросив призначити цьому чоловікові якнайсуворіше покарання.

Суд призначив за даним інцидентом чотири роки ув’язнення із можливих п’яти.

У листопаді минулого року цьому чоловіку було винесено 3 роки за крадіжки із покаранням 4 роки 7 місяців позбавлення волі. Взявши до уваги останній вирок, суд призначив загальний строк – 6 років. Вважатиметься, що він відбуває покарання з кінця червня минулого року – від моменту затримання.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"