НОВИНИ

17.10.2017

16.10.2017

14.10.2017

РУБРИКАТОР

Радник Авакова пропонує посилити відповідальність правоохоронців за “нетверезе водіння”

16831193_1331549816919244_8010244934747162178_n

Адміністративну відповідальність для правоохоронців за порушення ст. 130 (Керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) КУпАП України “треба виписати окремо і зробити значно жорсткішою”, – вважає радник Міністра внутрішніх справ, голова Громадської ради МВС України Володимир Мартиненко.

“Людина в погонах чітко розуміє всю тяжкість правопорушення, але діє зухвало, прикриваючись приналежністю до системи”, – написав він у Facebook, коментуючи інформацію щодо першого заступника прокурора Дніпропетровської області Романа Соскова, стосовно якого працівники поліції склали адмінпротокол за керування авто у нетверезому стані.

Радник Авакова підкреслив, що “робота в прокуратурі, суді та навіть в органах поліції не дають імунітету при керуванні транспортним засобом напідпитку. Часи змінилися. І підходи також”. Як приклад Володимир Мартиненко навів дії начальника ГУНП у Вінницькій області, який звільнив  11 колег через нетверезе керування авто.

Як повідомляв Резонанс, перший заступник прокурора Дніпропетровської області Роман Сосков 26 лютого був затриманий в центрі Дніпра поліцейським патрулем за керування автомобілем в нетверезому вигляді. Про це було складено відповідний адмінпротокол, який доправлено до суду.

“На Дніпропетровщині щось «пороблено» з п’яними прокурорами. Так, у грудні 2014 року працівники поліції зупинили автомобіль, за кермом якого перебував начальник слідчого відділу обласної прокуратури. Окрім підозри на вживання алкоголю, водій пересувався на позашляховику «Ауді», на якому було встановлено номерні знаки, що не перебувають у базі даних поліції. А в багажнику автівки було знайдено ще один комплект номерів”, – написав у блозі Резонансу журналіст та юрист Геннадій Гребньов.

Джерело