НОВИНИ

06.06.2020

05.06.2020

04.06.2020

РУБРИКАТОР

Проти поліцейських було вчинено понад 550 злочинів – Клименко

31.01.2020

Проти поліцейських було вчинено 575 злочинів, пов’язаних з опором, насильством щодо поліцейських, та посягання на їх життя. Про це сказав голова Національної поліції України Ігор Клименко під час підсумкової наради щодо діяльності Нацполіції у 2019 році, передає кореспондент УНН.

“Для мене, як голови Національної поліції, одним із пріоритетних є питання захисту поліцейських та членів їх сімей. В листопаді минулого року в структурі департаменту внутрішньої безпеки створено управління розкриття злочинів, учинених стосовно поліцейських. Цей крок був очевидний і затребуваний, ураховуючи кількість протиправних дій стосовно наших працівників. З 575 злочинів, пов’язаних з опором, насильством щодо поліцейських, та посягання на їх життя, працівниками внутрішньої безпеки, в взаємодії з іншими підрозділами, розкрито майже півтисячі”, – сказав Ігор Клименко.

Він також дав завдання начальнику департаменту внутрішньої безпеки – Ігорю Мартищуку, і начальникам головних управлінь посилити роботу щодо захисту поліцейських та членів їх сімей.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"