НОВИНИ

18.09.2020

17.09.2020

16.09.2020

15.09.2020

РУБРИКАТОР

Протоєрей РПЦ роками отримував зарплату як працівник поліції

09.12.2019

Настоятель храму РПЦ в Україні (УПЦ МП), який розташований на території Главку поліції Вінничини, протоєрей Сергій Гудзенко роками отримував зарплатню по лінії Нацполіції як працівник правоохоронних органів. Про це повідомляє РІСУ з посиланням на видання “Україна молода“.

“Як стало відомо “УМ”, службове розслідування НПУ вже підтвердило факт, який раніше оприлюднила адвокат Сніжана Чубенко, котра захищає інтереси громад, що вирішили перейти до ПЦУ: настоятель храму УПЦ МП, який розташований на території Главку поліції (!), протоєрей Сергій Гудзенко дійсно роками отримував зарплатню по лінії Нацполіції як працівник правоохоронних органів”, – пише видання.

Як стверджує “УМ”, священнослужитель РПЦвУ був оформлений до двох підрозділів Главку поліції Вінниччини: на півставки як фахівець з логістики і ще на півставки як інструктор тренінгового центру поліції. Після того, як перевіряючі з Києва виявили ці факти фінансування протоєрея Гудзенка з держбюджету, призначили простим техпрацівником Главку.

“Що змінилося для настоятеля храму РПЦвУ (УПЦ МП), який розташований на режимній території ГУ Нацполіції у Вінницькій області? Він уже не логіст та не інструктор поліції, а нібито прибиральник, якому продовжують нараховувати зарплатню з бюджету поліції”, – пише видання.

Журналістам “УМ” iз неофіційних джерел також стало відомо, що керівникам територіальних підрозділів поліції керівництво обласної поліції Вінниччини регулярно розсилає листи зі вказаними банківськими реквізитами. У листах йдеться про те, що керівники підрозділів мають “переконувати” місцевих підприємців і фермерів жертвувати кошти на ті чи інші проекти Вінницької єпархії РПЦвУ (МП). Наприклад, на будівництво нових храмів.

Джерело

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"