НОВИНИ

27.01.2021

26.01.2021

25.01.2021

23.01.2021

РУБРИКАТОР

Prosud розповів про майно начальника Управління з питань управління майном Вищої ради правосуддя

07.10.2020

Зазвичай, ми розповідаємо вам про майно членів Вищої ради правосуддя, проте, сьогодні хочемо розповісти вам про співробітника апарату ВРП.

Знайомтесь, це начальник Управління з питань управління майном та контролю за його використанням ВРП – Володимир Власов.

На фото  він забороняє журналісту програми “Схеми: корупція в деталях”  зайти на засідання Вищої ради правосуддя (яке насправді є відкритим). Пізніше він та інші співробітники ВРП перешкоджатимуть журналісту поставити питання членами Вищої ради правосуддя. Про всю цю історію можна прочитати тут:  https://bit.ly/2Gve9UE

Ми перевірили декларації Власова й виявили, що майна в нього не менше ніж у членів ВРП. Наприклад, ось такий будинок в с.Ходосівка поблизу Києва площею майже 500 кв.м.   Згідно з декларацією, будинок не введено в експлуатацію, проте, як бачимо, він вже повністю обжитий.

Окрім цього, у Власова та його родини є 2 земельні ділянки в селах Бобриця та Ясногородка Київської області, квартира в м. Вишневе, що під Києвом та ще одна квартира в столиці. Ну і звичайно, 2 земельні ділянки в Ходосівці під будинком.

Звичайно, заробітна плата начальника управління відрізняється від тієї, що отримують члени ВРП, так, у 2019 році Володимир Власов заробив близько 700 тис.грн. (https://bit.ly/34lEL34)

Джерело

 

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"