НОВИНИ

22.06.2018

21.06.2018

20.06.2018

РУБРИКАТОР

Прокуратурою АР Крим повідомлено про підозру одному із керівників кримської міліції

11 вересня прокуратурою АР Крим повідомлено про підозру у вчиненні колишнім заступником начальника Сімферопольського міського управління ГУМВС України в Автономній Республіці Крим кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) КК України.

Колишній правоохоронець не організував та не скоординував належним чином наявні в його підпорядкуванні сили і засоби, що здійснювали охорону громадського порядку під час проведення мітингу 26.02.2014 біля будівлі Верховної Ради Автономної Республіки Крим в місті Сімферополі, що спричинило тяжкі наслідки.

«Це вже третя підозра колишнім керівникам правоохоронних органів Криму, які не забезпечили громадський порядок під час проведення мирного мітингу, внаслідок якого загинуло дві особи та майже двадцять осіб отримали фізичні пошкодження різного ступеня тяжкості. Зауважу, що саме злочинні дії вищевказаного правоохоронця серед інших стали причиною гибелі людей, а не дії Ахтема Чийгоза, якого за цим фактом «засудили» представники окупаційної влади», – прокоментував прокурор АР Крим Гюндуз Мамедов.

Довідково:
 санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

За матеріалами прес-служби прокуратури Автономної Республіки Крим