НОВИНИ

02.10.2023

30.09.2023

29.09.2023

28.09.2023

27.09.2023

РУБРИКАТОР

Прокуратура закрила справу про побиття журналістів на весіллі сина Луценка

08.10.2019

Прокуратура закрила справу про перешкоджання професійній діяльності журналістів проєкту “Схеми” на весіллі сина ексгенпрокурора Юрія Луценка у 2017 році. 

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив журналіст Михайло Ткач.

Інцидент із побиттям журналістів стався ще у вересні 2017 року на святкуванні весілля Олександра Луценка в заміському комплексі під Києвом. Тоді на захід приїхали високопосадовці, а також низка міністрів та народних депутатів. Журналісти хотіли зафільмувати гостей святкування, але співробітники державної охорони не дали їм зробити цього.

Згодом, під час виїзду зі свята тодішнього президента Петра Порошенка, силовики напали на знімальну групу проєкту. Внаслідок цього оператор Борис Троценко дістав струс мозку та пошкодження руки.

Розслідувачі подали заяву в поліцію, проте, як повідомив Ткач, за майже два роки правоохоронці так і не знайшли складу злочину.

“Протягом двох років наш адвокат намагалася отримати прізвище слідчого. Наш адвокат писала запити. Через суд намагалася отримати бодай якусь інформацію про перебіг цієї справи. Але тиша”, – написав журналіст.

Справу, як ідеться в документах, закрив ще в травні поточного року підлеглий колишнього очільника відомства Юрія Луценка.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"