НОВИНИ

17.06.2019

15.06.2019

14.06.2019

13.06.2019

РУБРИКАТОР

Прокуратура проінформувала, як саме заробляв на наркозалежних поліцейський–хабарник із Вінниці

23.03.2019

З’явились подробиці, що передували затриманню поліцейського-хабарника у Вінниці (йдеться про затримання офіцера поліції в центрі Вінниці, прямо біля входу у міський відділ поліції).

Згодом з цього приводу  з’явився коментар військового прокурора Центрального регіону України Олега Сенюка у Фейсбук.

Прокурор пише, що офіцер Вінницького відділу поліції «спеціалізувався» на вимаганні грошей із наркозалежних. Причому, спритник у погонах налагодив безпрограшну (як йому здавалося) схему, що дозволяла йому одержувати подвійний зиск із кожного наркомана.

По-перше, він налагодив схему збуту наркотиків через підставних осіб. Звісно, з таких оборудок аферист у погонах мав «навар», і немалий. Знаючи поіменно, хто придбав наркотик, він ловив покупців і пропонував їм за гроші відкупитись від кримінальної відповідальності. Зазвичай такі «номери» сходили йому з рук, схема працювала ідеально, і чоловік багатів.

Однак цього разу механізм дав збій. Наркотик продали підставній особі. А підприємливий правоохоронець почав звично вимагати з покупця гроші за те, що він не дасть ходу справі. Поліцейський оцінив свою «послугу» у 10 тисяч гривень. Із цими-то грошима його якраз і впіймали на порозі рідної установи.

Втім, після того що сталося, вона вже навряд чи залишиться для нього рідною.

Джерело