НОВИНИ

01.07.2022

30.06.2022

29.06.2022

28.06.2022

РУБРИКАТОР

Президент звільнив керівника СБУ Харківщини і заявив, що ним займуться правоохоронці

30.05.2022

Президент Володимир Зеленський звільнив очільника управління Служби безпеки України в Харківській області Романа Дудіна за недбале виконання службових обов’язків і пообіцяв йому розслідування правоохоронців.

Джерело: вечірнє звернення президента

Пряма мова Зеленського: “Провів нараду з керівництвом області, міста. Подякував їм за те, що вони були і залишаються разом з харків’янами, разом з Україною і – що дуже важливо зараз – разом один з одним. У них співпраця на сто відсотків: армія, поліція, мер Харкова, обласна державна адміністріція – всі дійсно працюють на Перемогу і роблять це дуже ефективно.

На жаль, цього не  скажеш про місцеве керівництво по лінії Служби безпеки України. Я приїхав, розібрався, звільнив очільника Служби безпеки в області за те, що не працював на захист міста з перших днів повномасштабної війни, а думав тільки про себе особисто. Які мотиви – правоохоронці з’ясують”.

Довідково: Роман Дудін був призначений Зеленським на посаду очільника управління СБУ у Харківській області 25 березня 2020 року.

Він народився 13 березня 1983 року в Дніпрі. Після служби армії, перейшов на роботу в управління СБУ в Дніпропетровській області. 2013 року перейшов в головне управління в Києві.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"