НОВИНИ

17.06.2021

16.06.2021

15.06.2021

14.06.2021

12.06.2021

РУБРИКАТОР

Президент оцінив роботу правоохоронних органів по протидії корупції, як незадовільну

20.10.2020

У вівторок, 20 жовтня, Президент України Володимир Зеленський виступив зі щорічним посланням до Ради.

 Кожна нарада глави держави із керівниками правоохоронних органів починається з запитання: «Весна прийшла, де посадки?», а також нагадуванням, що для цього створено всі умови – розповів Президент під час виступу та звинуватив керівництво правоохоронних органів у відсутності результатів у боротьбі з корупцією, зазначивши, що «у нас нульова толерантність до корупції, це підтверджують наші партнери в ЄС та США».

«Люди кажуть весна прийшла, де посадки? Але саме цими словами, та я починаю кожну нараду з керівниками наших всіх правоохоронних органів. Щоразу я нагадую їм, що створено всі умови», — сказав В.Зеленський.

Серед цих умов він назвав: повернення кримінальної відповідальності за незаконне збагачення, можливість конфіскації незаконних активів, повну оперативну незалежність НАБУ і САП, якої, за словами Президента, не було з 2015 року, старт роботи ВАКС та перезавантаження  НАЗК.

«Я не маю права втручатись у вашу роботу, але маю право дати їй оцінку. Оцінка незадовільна»,  — повідомив В.Зеленський. Також він зазначив,  йому байдуже скільки заради результату потрібно буде змінити керівників правоохоронних органів, міністрів, інших керівників.

“Я не маю права втручатися в їхню роботу (правоохоронних органів), але маю право дати їй оцінку. Моя оцінка – незадовільна. Та я вірю, її можна й потрібно виправити. Я прошу народних депутатів зосередитися на Антикорупційній стратегії на найближчі чотири роки. Так, за ці роки написано чимало вже стратегій. І вони не гарантують результату. Але я не заспокоюсь і доведу всім, що Україна без корупції – це не фантастика, це має бути реальністю” –  повідомив Президент.

Джерело

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"