НОВИНИ

01.07.2020

30.06.2020

27.06.2020

26.06.2020

РУБРИКАТОР

Правозахисники навчають активістів дбати про свою безпеку

18.10.2019

21 жовтня о 11:20 у м. Черкаси в ЧНУ ім. Б. Хмельницького за адресою: м. Черкаси, вулиця Дашкевича, 24, відбудеться презентація онлайн-курсу «Громадський активізм: без пошкоджень та проваджень».

Активісти повинні бути захищені!

Ця думка змотивувала засновників проекту «Посилення системи захисту активістів» почати діяльність. Під час реалізації проекту було створено чат-бот в Телеграмі, який оперативно надає відповіді на важливі для безпеки активістів питання.

Розроблено додаток «Гаряча кнопка», який одним натиском на смартфоні надсилає геолокацію вибраним довіреним контактам, зберігає фото- та відеоматеріали, зроблені за допомогою додатку, на захищений сервер. А також розроблений онлайн-курс «Громадський активізм: без пошкоджень та проваджень».

У рамках онлайн-курсу провідні експерти розкажуть про:

– основи цифрової безпеки

– правила спілкування з поліцейським

– що робити якщо звинувачують в адміністративному чи кримінальному правопорушенні

– як міжнародне право захищає активістів

– як організувати та провести акцію

– як надати домедичну допомогу

Під час презентації відбудеться короткий вступний тренінг від одного із лекторів курсу.

Активна громадська чи журналістська діяльність передбачає спілкування з органами правопорядку. Відстоюючи власну позицію часто доводиться встрявати в конфлікти. Питання незаконних забудов, неефективного витрачання бюджетних коштів та й просто активні дії на захист суспільних інтересів досить часто породжують конфліктні ситуації. Відтак, активістам, блогерам та журналістам часто доводиться спілкуватись з правоохоронцями.

Про те, як це робити безпечно та ефективно на зустрічі розкаже Сергій Перникоза, правовий експерт проекту «Посилення системи захисту активістів»

Коли:

21 жовтня із 11:20 по 12:20

Де:

ЧНУ, ім. Богдана Хмельницького, вул. Дашкевича, 24

Прохання зареєструватися за посиланням: https://bit.ly/2oo6qzf

За додатковою інформацією прохання звертатися за телефоном: Руслана 0989468488, Марія 0507058672

Захід проводиться Асоціація УМДПЛ/Association UMDPL та ЗахисТИ – мережа колективної безпеки у рамках проекту «Посилення системи захисту активістів»за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program.

Увага! Подібний західи відбудеться не тільки у Черкасах.

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"