НОВИНИ

29.05.2024

28.05.2024

27.05.2024

24.05.2024

23.05.2024

РУБРИКАТОР

Правоохоронці з Харківщини намагалися виманити $100 тисяч у людей, яких перевіряли на колабораціонізм

25.04.2024

Перед судом постане поліцейський, який намагався видурити $100 000 у людей, що перевірялись на причетність до колабораційної діяльності. Водночас “ділки” знали, що провадження має бути закрите через відсутність складу злочину. Про це повідомило Державне бюро розслідувань.

На Харківщині працівники ДБР за сприяння керівництва НПУ завершили розслідування щодо посадовця одного з районних управлінь поліції регіону та його спільника – колишнього колеги, які намагались заробити на людях, що проходили по справі щодо колабораційної діяльності.

Зловмисники дізнались, що один з їхніх давніх знайомих перевіряється іншим правоохоронним органом на причетність до колабораційної діяльності. Вони зустрілись з ним та запропонували допомогу у закритті кримінального провадження та, відповідно, уникнення кримінальної відповідальності.

Зазначається, що за свої послуги ділки у погонах зажадали $100 000, причому за цю суму обіцяли допомогти не лише йому, а й ще двом фігурантам цього кримінального провадження.

Щоб схилити чоловіків до надання хабаря, вони навіть роздрукували витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань та розповіли, що у межах вказаного кримінального провадження вже відбуваються процесуальні дії, здійснюється збір доказів і скоро їм повідомлять про підозри.

Після переговорів правоохоронці погодились зменшити суму до $70 000, але зауважували, що більшу частину мають передати своїм колегам, які ведуть розслідування.

Проте за інформацією слідства, вони взагалі не планували виконувати якісь дії, а просто таким чином хотіли нажитися на чоловіках, оскільки знали, що провадження має бути закрите через відсутність складу злочину.Анастасія Потіха 

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"