НОВИНИ

30.09.2023

29.09.2023

28.09.2023

27.09.2023

26.09.2023

РУБРИКАТОР

Працівникам виправної колонії в Херсоні оголосили підозри за співпрацю з окупантами

30.09.2022

Державне бюро розслідувань підозрює у колабораціонізмі співробітників «Північної виправної колонії №90». Про це йдеться у текстах підозр, що оприлюднені на сайті Офісу генпрокурора.

За інформацією правоохоронців, заступник начальника установи Олексій Арнаут погодився на пропозицію окупантів очолити колонію.

Продовжувати працювати в начебто погодилась начальник відділу соціально-психологічної служби Оксана Мінцева. Від окупантів їй дісталась нова посада — начальника відділу кадрів.

Головна бухгалтерка колонії Тетяна Цатурова на пропозицію росіян стала керувати бухгалтерією «Управления службы исполнения наказаний Херсонской области».

Помічник начальника установи Олег Тютюрай став при окупантах керівником «Херсонського слідчого ізолятору».

Усім їм інкримінується ч.7 ст.111-1 Кримінального кодексу України, тобто зайняття посад у незаконних правоохоронних органах на тимчасово окупованій території. У випадку засудження їм загрожує від 12 до 15 років ув’язнення.

Нагадаємо, що начальник «Північної виправної колонії №90» Євген Соболєв підозрюється у державній зраді в умовах воєнного стану. Він нібито сприяв окупантам у ремонті їх військової техніки на території колонії силами засуджених. Крім того, російським військовим надавалися у колонії місця для відпочинку в кімнатах тривалих побачень, медичне забезпечення і лікування.

В окупованому місті Соболєв очолив «Управления службы исполнения наказаний Херсонской области». 18 червня 2022-го на зрадника скоїли замах, але він вижив.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"