НОВИНИ

16.06.2021

15.06.2021

14.06.2021

12.06.2021

11.06.2021

РУБРИКАТОР

Працівника колонії, який вимагав хабар за дострокове звільнення, суд покарав штрафом

08.09.2020

Суд виніс вирок колишньому помічнику начальника «Вознесенської виправної колонії №72» у Миколаївській області. Про це стало відомо з вироку від 2 вересня.

Приблизно наприкінці квітня 2020 року, засуджений дізнався, що в травні – червні 2020 матиме можливість умовно – достроково звільнитись від відбування основного покарання.

В’язень особисто звернувся до помічника начальника колонії, пояснив, що, за його підрахунками, має можливість звільнитись умовно – достроково та запитав, що треба зробити для зняття стягнень та отримання заохочень.

Працівник колонії має можливість доповідати про порушення режиму та може домовитись перед керівництвом про зняття стягнень і застосування заохочень та складення позитивних характеристик, які надаються до суду при умовно-достроковому звільненні. Відтак помічник начальника установи озвучив засудженому суму в 1 тисячу доларів за своє сприяння. У разі незгоди пообіцяв, що той раніше не звільниться, бо він може написати рапорт, на підставі якого накладуть стягнення.

У подальшому засуджений подзвонив своєму знайомому, який перебував на свободі, описав ситуацію і просив звернутися у правоохоронні органи. У подальшому через цього чоловіка передавалися гроші працівнику колонію, після чого останнього затримано.

У судовому засіданні колишній співробітник колонії визнав свою вину повністю та підтвердив обставини справи. Він уклав із прокурором угоду про визнання винуватості. Суд призначив узгоджене покарання у вигляді штрафу – 25 500 грн.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"