НОВИНИ

03.10.2023

02.10.2023

30.09.2023

29.09.2023

28.09.2023

РУБРИКАТОР

Працівник Держміграції за $5000 обіцяв сприяти зняттю з військового обліку. Його покарали штрафом

08.08.2023

Ленінський районний суд міста Дніпра затвердив угоду про визнання винуватості у справі зловживання впливом службовцем одного з відділів міграційної служби. Про це стало відомо з вироку від 31 липня.29 червня 2022 року обвинуваченого призначили на посаду головного спеціаліста Новокодацького відділу в місті Дніпрі Головного управління Державної міграційної служби України.

14 березня біля своєї роботи він зустрівся із чоловіком, якому повідомив, що за винагороду може організувати для нього безперешкодний виїзд за межі України. Його співрозмовник звернувся до правоохоронців, оскільки розумів, що така пропозиція є злочином та хотів викрити корупціонера.

4 квітня під час зустрічі обвинувачений запропонував вплинути на посадових осіб за умови передачі йому мінімум 5 тисяч доларів, обіцяючи вирішити питання за місяць-півтора. Він розʼяснив порядок дій, внаслідок яких посадовими особами буде прийнято рішення про визнання чоловіка непридатними до військової служби з виключенням з військового обліку, при цьому, зазначивши, що всю справу зроблять та знімати з обліку його буде вже «обласний військкомат». Запевнив, що вже трьом чи чотирьом особам таким чином зробив документи. Також обвинувачений навів приклад, що одного разу до нього хтось вже звертався і пропонував 4 тисячі доларів, але він відмовився, оскільки не хотів докладати свої гроші.

13 квітня біля будівлі адміністрації Новокодацького району Дніпровської міськради службовець отримав гроші і був викритий.

У суді співробітник міграційної служби визнав вину в зловживанні впливом (ч.2 ст. 369-2 КК) і просив затвердити угоду. Йому призначили узгоджене покарання у вигляді 93 тисяч гривень штрафу.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"