НОВИНИ

21.03.2023

20.03.2023

18.03.2023

17.03.2023

16.03.2023

РУБРИКАТОР

Постачання неякісних продуктів до СІЗО: Офіс Генпрокурора вніс вказівку до Мін’юсту

26.01.2022

Офіс Генерального прокурора зобов’язав припинити постачання неякісних продуктів до пенітенціарних закладів України. Про це повідомляє пресслужба ОГП.

Так, заступник Генпрокурора вніс вказівку до Мін’юсту про усунення порушень закону та вжиття заходів щодо забезпечення повернення або знищення неякісних продуктів харчування та припинення їх подальшого постачання до установ Державної кримінально-виконавчої служби України.

«Факти зловживання службовим становищем та розтрати при закупівлі і постачанні неякісної м’ясної та рибної продукції до цілої низки установ виконання покарань та слідчих ізоляторів виявили прокурори спеціалізованого підрозділу Офісу Генерального прокурора з протидії порушенням прав людини у правоохоронній та пенітенціарній сферах (ч. 2 ст. 364, ч. 5 ст. 191 КК України)», — йдеться у повідомленні.

За даними слідства, неякісна м’ясна та рибна продукція постачалася та приймалася до Київського, Маріупольського та Харківського слідчих ізоляторів, а також Мелітопольської установи виконання покарань, Вільнянської, Кам’янської та Біленківської виправних колоній.

«Проведені за участю спеціалістів територіальних підрозділів Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів лабораторні дослідження засвідчили, що заморожені риба та м’ясо яловичини не відповідають вимогам державних стандартів, є небезпечними для споживання та можуть мати шкідливий вплив на здоров’я людини», — зазначили в ОГП.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"