НОВИНИ

28.03.2020

27.03.2020

26.03.2020

РУБРИКАТОР

Посадовець міграційної служби у Львівській області вимагав 2 тис доларів США

28.11.2016

15 вересня 2016 року, слідчими прокуратури повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст.368 КК України головному спеціалісту відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення управління у справах іноземців та осіб без громадянства Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області.

Вказаний службовець вимагав та одержав від громадянина іноземної держави неправомірну вигоду в сумі 2 тис доларів США за невжиття заходів щодо його депортації за межі України, не створення в подальшому перешкод для перебування в Україні, а також видачу посвідки на тимчасове проживання його громадянській дружині.

14 вересня під час одержання вказаної суми коштів, працівник міграційної служби був затриманий.

На даний час, прокуратурою готується клопотання до суду про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Довідково: такі дії караються позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Джерело