НОВИНИ

22.05.2019

21.05.2019

20.05.2019

18.05.2019

РУБРИКАТОР

Полтавська суддя подала до суду на Президента

19.11.2018

Лариса Гольник, яка стала відомою на всю Україну після розгляду судової справи екс-мера міста Олександра Мамая, подала позов до суду на Президента України.

Про своє рішення суддя Лариса Гольник повідомила на своїй сторінці у Фейсбук.

«Закони повинні виконувати всі. Президент як гарант додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина,  у першу чергу. Подала до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду позов до Президента. Причина: 18 квітня Президент України отримав подання Вища рада правосуддя щодо призначення мене суддею безстроково. За законом Президент повинен видати відповідний указ упродовж 30 днів. Проте не зробив цього дотепер», –коментує своє рішення Лариса Гольник.

Нині суддя юридично працює в Октябрському райсуді, втім вже близько двох років не має повноважень. За цей час мала кілька судових справ – про відмову від хабара за «правильне рішення» в справі Олександра Мамая та щодо дисциплінарного стягнення від голови райсуду Олександра Струкова. У першій справі суд визнав недостатнім невербальний жест представника Мамая Олександра Ковжоги доказом пропозиції хабара.

Відтак, у позові до Президента України Лариса Гольник просить про наступне:

визнати протиправною бездіяльність Президента України, яка полягає в неприйнятті указу про призначення мене на посаду судді;

зобов’язати Президента України видати указ про призначення мене на посаду судді.

Нагадаємо, попередньо Ларисі Гольник відмовили у допуску на конкурс до Антикорупційного суду, що нині формується в Україні.

 

 

 

 

 

 

 

Джерело