НОВИНИ

02.12.2020

01.12.2020

30.11.2020

28.11.2020

РУБРИКАТОР

Полковника поліції судитимуть за торгівлю дозволами на зброю

25.06.2020

До суду скеровано обвинувальний акт відносно начальника одного з управлінь Головного управління Нацполіції в Запорізькій області, який обвинувачується у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі.

Слідство встановлено, що поліцейський налагодив систематичний продаж дозвільної документації на придбання, зберігання та носіння пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії (травматичної зброї). Вартість оформлення одного такого дозволу складала 6 тисяч гривень.

Загалом слідчими ДБР задокументовано одержання обвинуваченим 30 тисяч гривень неправомірної вигоди.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Херсонської області. Оперативний супровід – Управління Служби безпеки України у Запорізькій області.

У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"