НОВИНИ

15.07.2020

14.07.2020

13.07.2020

10.07.2020

РУБРИКАТОР

Поліція заплатила мільйон за опитування про рівень довіри до себе

20.11.2019

Національна поліція України 11 листопада оплатила ТОВ “Центр стратегічного розвитку територій” послуги опитування громадської думки вартістю 998 тис. грн.

Про це повідомляють Наші гроші з посиланням на дані в системі “Прозорро” і пошуково-аналітичній системі “.007”.

У вересні фірмі за результатами тендеру замовили опитування громадської думки про рівень довіри населення до поліції. До 18 жовтня вона мала розробити програму, методологію і маршрут опитування, скласти, протестувати і надрукувати анкети, провести 15 тис. особистих інтерв’ю повнолітніх осіб в обласних центрах і Києві. Результатом були проміжний підсумково-аналітичний звіт по областях і Києву й узагальнений звіт.

Анкета включала 79 питань. Дослідження не охоплювало тимчасово окупованих територій, а також закладів охорони здоров’я, військових частин і кримінально-виконавчих установ.

Ціна угоди принаймні вдвічі нижча від очікуваної вартості закупівлі у 2,24 млн грн.

Дорожчими конкурентами на дуже активних торгах були ВГО “Передові правові ініціативи”, ТОВ “Форсервіс ЮА Сейлз”, ТОВ “Соціологічне агентство “Фама”, ГО “Центр “Соціальний моніторинг”, ДВНЗ “Університет банківської справи” і ТОВ “Інфо Сапієнс” .

Засновниками Центру стратегічного розвитку територій з Мелітополя є Сергій Левченко, Олексій Фокарді, Іван Жокін, Андрій Лось і Андрій Орлов. Фірму заснувала ГС “Асоціація малого та середнього бізнесу України” спільно з ТОВ “ССК-Інжиніринг” Левченка, Фокарді, Жокіна, Ігоря Кастіна, Володимира Корнієнка та Катерини Боровикової.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"