НОВИНИ

21.03.2023

20.03.2023

18.03.2023

17.03.2023

16.03.2023

РУБРИКАТОР

Поліція відновлює роботу на деокупованій частині Херсонщини

12.11.2022

На деокупованій території Херсонської області розпочали роботу пів тисячі поліцейських, найближчими днями планується збільшити поліцейську присутність до 2 тисяч працівників. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції.“На сьогодні ми поновили поліцейську присутність в 57 населених пунктах, в яких проживає близько 11 тисяч громадян”, – сказав голову Нацполіції Ігор Клименко.

Він зазначив, що поліцейські, які проходили до цього службу в Херсонській області, з моменту окупації були виведені з цієї території. За його словами, відсьогодні контингент у 500 працівників поліції розпочав працювати на деокупованій території Херсонщини, а за два-три дні кількість поліцейських планують збільшити до понад 2 тисяч.

Клименко зауважив, що наразі більшість приміщень підрозділів поліції знищені ворожими військами.

Він також повідомив, що на даний момент поліцейські Херсонщини зафіксували 400 воєнних злочинів, вчинених загарбниками, і продовжують ці злочини фіксувати.

“Ми додаємо контингент Національної поліції з інших регіонів держави – це слідчі, криміналісти, оперуповноважені, кінологи, вибухотехніки. Це ті люди, які пройшли і Київську область, і всі інші території нашої держави, які знаходилися під тимчасовою окупацією, і знають, як робити свою справу”, – сказав голова Нацполіції.

Водночас він наголосив, що у деокуповані населені пункти за військовими першими заходили поліцейські підрозділи спеціального призначення і вибухотехніки, бо ж ці території масова заміновані, і процес розмінування може тривати роками.

Клименко додав, що стабілізаційні заходи можуть тривати кілька тижнів, відтак людям повертатися у свої домівки варто тільки після того, як ця робота буде завершена. 

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"