НОВИНИ

30.06.2022

29.06.2022

28.06.2022

27.06.2022

РУБРИКАТОР

Поліцейський заховав $3000 хабаря у смітнику дворику поліції. Суд його оштрафував

11.11.2021

Луцький міськрайонний суд покарав за зловживання впливом колишнього правоохоронця (вирок від 5 листопада).

Обвинувачений працював оперуповноваженим відділу моніторингу та зонального контролю Волинського управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції. Він був куратором за діяльністю відділу протидії кіберзлочинам поліції Волинській області.

У листопаді 2019-го поліцейський зустрівся із громадянином і повідомив йому, що працівник відділу протидії кіберзлочинам збирає інформацію про його незаконну діяльність щодо поширення шкідливого програмного забезпечення. Водночас пояснив, що за 5 тисяч доларів може зробити так, щоб чоловіка не притягували до кримінальної відповідальності, а саме може вплинути на виконувача обов’язків начальника відділу протидії кіберзлочинам.

Згодом суму неправомірної вигоди зменшили до 3 тисяч доларів. Гроші були передані у внутрішньому дворів поліції Волинської області.

Діючи конспіративно, поліцейський сховав отримані кошти у паперовий стакан, який поклав у металевий смітник, що стояв по центру альтанки.

Начальник відділу протидії кіберзлочинам про цей хабар нібито нічого не знав і почув лише від працівників ДБР. Обвинувачений, дійсно, був куратором відділу, проводив профілактичні заходи з його працівниками, але відношення до розслідування кримінальних проваджень він не мав. Щодо хабародовця ніяких кримінальних проваджень у їхньому відділі відкрито не було. Але цей чоловік залучався правоохоронними органами як понятий, співпрацював з ними.

Після даного інциденту оперуповноваженого швидко звільнили.

У судовому засіданні він свою вину визнав повністю, розкаявся та просив його суворо не карати.

Суд оштрафував колишнього правоохоронця на 25 500 гривень.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"