НОВИНИ

27.10.2021

26.10.2021

25.10.2021

23.10.2021

РУБРИКАТОР

Поліцейський викрав банківську картку у померлої пенсіонерки. Його судитимуть

25.09.2021

Полтавською обласною прокуратурою до Лубенського міськрайонного суду для розгляду по суті направлено обвинувальний акт стосовно колишнього поліцейського Управління патрульної поліції в Полтавській області за викрадення банківської картки з корисливих мотивів та крадіжку, вчинену повторно (ч. 1 ст. 357, ч. ч. 1, 2  ст. 185 КК України). Про це йдеться на сайті Полтавської обласної прокуратури.

За даними слідства, у березні поточного року правоохоронець під час виконання службових обов’язків прибув на виклик мешканців однієї з квартир будинку, розташованого на пров. Заячому у Полтаві, де за допомогою фізичної сили відчинив двері сусідньої квартири, з якої текла вода і затоплювала заявників. Виявивши у ванній кімнаті тіло 82-річної господарки оселі, поліцейський викликав слідчо-оперативну групу, до приїзду якої, скориставшись, що за його діями ніхто не спостерігає, заволодів папірцем із пін-кодом, що лежав на тумбі у кімнаті, та банківською карткою, діставши її з паспорта покійної. У подальшому упродовж місяця він зняв із банківської картки понад 5 тис. грн, якими розпорядився на власний розсуд.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"